Dołącz do Stowarzyszenia Miłośników Gór!

 

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pasja. SMG to przede wszystkim ludzie! Jeździmy w góry, w skały, wspinamy się i wędrujemy. Po prostu spędzamy wspólnie czas. Naszym punktem centralnym jest wieża wspinaczkowa Kielich- druga co do wysokości zewnętrzna ściana w Polsce.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i wnieść swój wkład w budowanie społeczności – zapisz się do naszego Stowarzyszenia!

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenia?

Członkami Stowarzyszenia mogą zostać osoby pełnoletnie oraz powyżej 16 roku życia ( za pisemną zgodą opiekuna prawnego). Małoletni poniżej 15 roku mogą zostać Sympatykami, nie będą posiadali pełnych praw aktywnego Członka. 

Jeśli lubisz góry, wspinaczkę, jesteś aktywny sportowo – to idealne miejsce dla Ciebie. Można zapisać się online lub osobiście – wystarczy złożyć deklarację i opłacić jednorazowe wpisowe oraz co roku uiszczać składkę członkowską. 

Wypełnioną i podpisaną deklarację w formie skanu możesz wysłać drogą mailową na adres smglubin@gmail.com, albo przekazać oryginalny egzemplarz nam osobiście. Najszybciej spotkasz nas pod Kielichem 🙂

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy ciągle dostępni na naszych mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie. Można również skontaktować się z nami telefonicznie. 

Deklaracje i oświadczenia do pobrania

Opłaty 

Aby dołączyć w nasze szeregi, oprócz wypełnienia deklaracji, należy opłacić wpisowe – jest to jednorazowy koszt, który pokrywa wydanie karty członkowskiej oraz opłacać składkę członkowską.

Wysokość opłat obowiązujących od 10 maja 2024:

Koszt wpisowego – 50zł

Składka dla osób powyżej 18 roku życia – 150zł
Składka ulgowa – 120zł
Składka sympatyk – 100zł

Wpłaty należy kierować na konto:

Stowarzyszenie Miłośników Gór
Nr konta: Bank PKO BP 60 1020 3017 0000 2602 0191 3110

Istnieje również możliwość płatności BLIKIEM!

W tytule przelewu wpisz IMIĘ + NAZWISKO + ROK

Członkowie zobowiązani są do wnoszenia opłat członkowskich (składka roczna) na każdy kolejny rok kalendarzowy.

Członkowie i karty członkowskie

Aktywni członkowie Stowarzyszenia są zwolnieni z jakichkolwiek opłat z tytułu korzystania z Kielicha. Wieża wspinaczkowa jest otwarta w wybrane dni dla osób z zewnątrz, więcej o tym można przeczytać tutaj. Dla osób spoza, obowiązuje cennik: Jednorazowe wspinanie na wieży 15 zł / osoba dorosła 10 zł / dzieci i młodzież ucząca się, wejście na taras widokowy 5zł osoba

Składki ulgowe obowiązuję dla młodzieży uczącej się w wieku 16 – 26 lat, emerytów, rencistów oraz instruktorów wspinania. 

Karta członkowska 

Począwszy od 2025 roku będziemy wydawać karty członkowskie dla aktywnych członków Stowarzyszenia. Ci, którzy opłacili wpisowe otrzymają je obligatoryjnie. Osoby, które zapisały się do Stowarzyszenia przed obowiązywaniem opłaty wpisowej, otrzymają kartę dopiero po dopłacie wpisowego (koszt wyprodukowania karty wraz z hologramami potwierdzającymi aktywne uczestnictwo). Więcej informacji niebawem.

 

 

Korzyści z dołączenia do Stowarzyszenia

Kielich

Nieograniczone wejścia na wieżę, możliwość otrzymania własnego kompletu kluczy do obiektu.

Wypożyczenie sprzętu

Jako aktywny członek masz możliwość korzystania bezpłatnie z dostępnego sprzętu Stowarzyszenia

Szkolenia i kursy

Bezpłatne wewnętrzne szkolenia, zniżki na wiele szkoleń organizowanych przez naszych partnerów

Wspólne wyjazdy

Uczestnictwo we wspólnych wyprawach, możliwość dofinansowania

Zapraszamy do obserwowania naszych profili społecznościowych

Członkostwo